Farex

Paczkomaty InPost

Żarówka LED Samsung GU10 3,3W (20W), 230V, biały ciepły SI-M8W04SBD0EU

Żarówka LED Samsung GU10 3,3W (20W), 230V, biały ciepły SI-M8W04SBD0EU
Kod produktu:

F0B8-6470E

Producent:
Samsung
Ocena:

(Ilość ocen: 0)
Dostępność:
na wyczerpaniu
Wysyłka w:
24 godziny
Cena: 25,90 zł
Cena netto: 21,06 zł

Charakterystyka ogólna:

Wydajne rozświetlenie każdego miejsca

Dzięki wysokiemu natężeniu światła, oświetlenie LED z serii Essential buduje wspaniały nastrój w każdym miejscu. Czyste, naturalnej jakości światło LED może zostać wykorzystane do podkreślenia kluczowych miejsc w domu, a także w celu zwrócenia uwagi na ciekawe elementy wyposażenia, podobnie jak atrakcyjne i intrygujące witryny wystawowe w punktach sprzedaży.

Elastyczny wybór

Reflektorowe żarówki LED PAR16 z serii Essential dostępne są w dwóch wersjach kąta rozsyłu światła – 25 i 40 stopni – z myślą o większej liczbie zastosowań. Model 25 stopni zapewnia wyraziste światło punktowe, umożliwiające doskonałe oświetlenie wybranych przedmiotów. W pomieszczeniach ogólnego użytku, wymagających zastosowania klasycznego oświetlenia, najlepszym rozwiązaniem jest model wytwarzający światło w kącie 40 stopni.

Do 7 x dłuższa trwałość

Reflektorowe oświetlenie LED z serii Essential ma do 7 razy dłuższy okres eksploatacji niż tradycyjne żarówki halogenowe. Trwałość na poziomie do 15 000 godzin oznacza wiele lat użytkowania, co eliminuje konieczność przeprowadzania czasochłonnych i kosztownych wymian. Zamiast tego możesz cieszyć się jasnym, naturalnym światłem w całym domu, szczególnie w holu, na korytarzu i klatce schodowej, gdzie potrzebne jest stałe oświetlenie.

Najwyższa energooszczędność

Niskie zużycie energii przez reflektorowe oświetlenie LED z serii Essential oznacza nawet do 80% niższe rachunki za energię elektryczną w porównaniu z tradycyjną żarówką halogenową, przy zapewnieniu tego samego poziomu natężenia światła. Przykładowo 35-watowa żarówka halogenowa może zostać zastąpiona reflektorem LED marki Samsung o mocy 4,6W, który zużywa znacząco mniej energii, dzięki czemu jest tańszy w eksploatacji i chroni środowisko naturalne.

Bardziej ekologiczne oświetlenie

Lampy LED Samsung nie zawierają związków toksycznych, takich jak ołów i rtęć, oraz spełnia wymogi normy RoHS. Wyjątkowo wysoki poziom energooszczędności przekłada się także na redukcję emisji CO2.Użytkownik może cieszyć się czystym, naturalnym światłem, które nie szkodzi przyrodzie.

Lepsze właściwości

Lampa LED Samsung nie migocze i nie emituje szkodliwego promieniowania ultrafioletowego oraz podczerwonego. Daje natomiast wysokiej jakości światło, które nie obciąża wzroku i minimalizuje zjawisko utraty kolorów lub blaknięcia przedmiotów w domu.

Wysoki poziom bezpieczeństwa

Wytrzymała, niezawodna konstrukcja, pozbawiona szkła oraz żarnika, zapewnia zmniejszenie ryzyka uszkodzenia i wypadku. Opatentowana technologia ograniczenia emisji ciepła stanowi także gwarancję niższej temperatury powierzchni lampy.

Błyskawiczny montaż

Standardowy gwint GU10 umożliwia proste i niezwykle szybkie zastępowanie konwencjonalnych żarówek. Po prostu wybierz właściwą lampę LED i wkręć ją do posiadanej oprawy.

Specyfikacja techniczna:

- Moc znamionowa: 3,3W
- Napięcie znamionowe: AC 220 - 240 V
- Prąd znamionowy: 29 mA
- Odpowiednik w watach: 20 W
- Częstotliwość znamionowa:: 50 / 60 Hz
- Współczynnik mocy: >0,5
- Liczba cykli włączeń / wyłączeń: 50 000
- Możliwość przyciemniania: Nie
- Skuteczność: 64 lm/W
- Temperatura barwowa: 2 700 K ciepła biała
- Wskaźnik oddawania barw (Ra): Min. 80
- Strumień świetlny: 210 lm
- Kąt rozsyłu swiatła: 40°
- Czas uruchamiania: 0,1 s
- Czas rozświetlania do 60%: Pełne światło natychmiast po włączeniu
- Współczynnik utrzymania strumienia świetlnego: 70%
- Wymiary:

Sklep internetowy Shoper.pl