Farex

Paczkomaty InPost

Oprogramowanie ABS POS

Kod produktu:

B844-567C5

Producent:
-
Ocena:

(Ilość ocen: 1)
Dostępność:
duża ilość
Wysyłka w:
24 godziny
Cena: 799,00 zł
Cena netto: 649,59 zł

Charakterystyka ogólna:

Oprogramowanie ABS POS w podstawowej wersji przeznaczone jest do dowolnej sprzedaży Państwa produktów i usług. Przyjazny interfejs między użytkownikiem a drukarką fiskalną Posnetu czy Elzabu pozwala na sprzedaż dóbr generując paragon czy fakturę dla klienta końcowego.


Nasze rozwiązania pozwalają na komunikację pomiędzy oprogramowaniem ABS POS zainstalowanym w tablecie a drukarką fiskalną Posnetu czy Elzabu poprzez USB czy Bluetooth. Istnieje możliwość montażu tabletu na drukarce fiskalnej poprzez dedykowany uchwyt


Oprogramowanie ABS POS może działać jako większy system współpracując z mini serwerem RaspberryPI – pozwala na komunikację poprzez WiFi czy Lan z dowolnymi zewnętrznymi urządzeniami: drukarkami bonowymi na kuchnię, wagami, szufladami, czytnikami kodów kreskowych.


Unikalne cechy:

- Intuicyjny interfejs aplikacji ABS POS stworzony przez profesjonalistów dla zwiększenia komfortu Twojej pracy.

- Baza PLU przedstawiona jest za pomocą ikonek, można przypisać własne zdjęcie ułatwiające zidentyfikowanie pozycji.

- Podział na kategorie porządkuje bazę i ułatwia odnalezienie pozycji.

- Zamówienie klienta widnieje w formie listy – pozycja z podaną ilością i ceną. Umożliwia to szybkie potwierdzenie zamówienia lub wprowadzenie ewentualnych poprawek. Szybkie wyszukiwanie przydatne przy często dodawanych nowych pozycjach w menu.

- Forma płatności dostosowana do klienta: gotówka, karta, przelew czy faktura. Dodatkowa możliwość dzielenia paragonu na różne jej formy.


Cechy systemu ABS POS:

- Aplikacja Mobilna:

działa na każdym dostępnym na rynku smartphonie i tablecie z systemem operacyjnym Android i iOS. Aplikacji nie wymaga podłączenia do sieci WifI. Zmiany wprowadzone podczas pracy offline zostaną zapisane jak tylko połączenie z siecią zostanie wznowione.

- Chmura z danymi:

Niezastąpiona forma przechowywania danych. W każdej chwili cała baza jest gotowa do pobrania na każde nowe urządzenie mobilne w lokalu.

- Graficzne rozmieszczenie stolików:

ułatwiające obsługę klienta rozmieszczenie i oznaczenie stolików na sali. Daje to również możliwość przyporządkowania stolika do konkretnego kelnera, co ułatwia rozliczanie ich na koniec dnia.

- Modułowość:

- Rabaty: możliwość stworzenia rabatów udzielanych do paragonu, zgodnie z wytycznymi klienta np. rabat dla stałego klienta czy rabat VIP.
- Raporty: Dostępne m.in. raporty ilościowe, wartościowe, pracownicze. Ich zakres jest dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta.
- Moduł magazynowy (receptury, gramatury): umożliwia wprowadzenie faktur zakupu. Każdy paragon pomniejsza stan magazynu, aplikacja dodatkowo informuje o niskich stanach poszczególnych składowych produktów.
- Moduł faktur: generowanie dokumentów sprzedaży, ich ponowny wydruk, podgląd.

- Przyjazne do klienta:

- Dzielenie paragonu: Przydatna funkcja przy obsłudze większej ilości osób, które nie deklarują na początku składania zamówień podzielenia rachunku. Dzięki temu nie zakłócamy dobrego nastroju klientów przykrymi formalnościami .
- Kolejność serwowania potraw: wszystkie pozycje na paragonie mogą mieć przypisaną kolejność ich wydawania. Na przykład: porcja dla dzieci zawsze jako pierwsza w kolejce lub też przystawki i zupy wydane równocześnie na życzenie klienta
- Przyjmowanie zamówień z podziałem na stoliki i krzesła: przydatna funkcja podczas obsługi większej ilości gości, którzy wyrazili z góry chęć płacenia na oddzielnych rachunkach.

- Inteligentne zarządzanie:

- generowanie pliku JPK: dokument, który ma określony układ i format, przesyłany wyłącznie w formie elektronicznej. Należy pamiętać, że nawet mimo braku prośby ze strony Urzędu Skarbowego, przedsiębiorca jest zobowiązany do sporządzania i archiwizowania Jednolitego Pliku Kontrolnego.
- Kod PIN: logowanie każdego pracownika za pomocą kodu PIN. Dzięki temu możliwe jest generowanie raportów rozliczeniowych. Kod PIN może posłużyć również do potwierdzania przez managera np. kasowania pozycji na paragonie czy kasowania paragonu.
- Panel WEB: zarządzanie aplikacją w zaciszu domowym.

 

Specyfikacja systemu ABS POS:

- bardzo proste i funkcjonalne oprogramowanie do obsługi sprzedaży fiskalnej,
- działa ze wszystkimi drukarkami fiskalnymi: Elzab D10, Elzab Zeta, Elzab Mera, Posnet Temo HS EJ, Posnet Trio, Posnet Thermal, Posnet HD, Posnet XL,
- bardzo intuicyjny – dotykowy panel sprzedażowy,
- obsługuje wszystkie tablety i telefony komórkowe na platformach: Android > 4.0; Windows Mobile; iOS,
- łatwe zarządzanie polityką dodawania i usuwania towarów oraz usług,
- umożliwia dodawanie własnych zdjęć i opisów produktów oraz usług,
- możliwość wprowadzania i konfiguracji składników,
- możliwość konfiguracji dodatków do produktów,
- modyfikacja potraw,
- łatwe tworzenie zestawów,
- obsługa wielu rachunków,
- wyświetlanie zamówień na ekranie kuchennym,
- możliwość wysłania komunikatu o gotowym zamówieniu z ekranu kuchennego,
- wyświetlanie gotowych zamówień na ekranie zamówień,
- częściowy wydruk paragonu,
- podgląd historii paragonów,
- możliwość wydruku raportu kasowego,
- serwis

Sklep internetowy Shoper.pl