Farex

Paczkomaty InPost

Inwentaryzator CE

Kod produktu:

CEFC-79954

Producent:
Elzab
Ocena:

(Ilość ocen: 3)
Dostępność:
duża ilość
Wysyłka w:
24 godziny
Cena: 699,00 zł
Cena netto: 568,29 zł

Charakterystyka ogólna:

Program Inwentaryzator CE (ICE) jest rozwiązaniem przeznaczonym do wykonywania spisu inwentarza za pomocą elektronicznych arkuszy inwentaryzacyjnych na terminalach windowsowych z czytnikiem kodów kreskowych

Warunkiem prawidłowego zainstalowania programu jest posiadanie komputera z aktualnym systemem Windows (wersje od XP wzwyż) oraz wymienionego w instalatorze modelu terminala (kolektora danych) z systemem Windows Embedded Compact lub Windows Embedded Handheld (dawniej Windows CE lub Windows Mobile).

Dane o inwentarzu mogą być zaimportowane do programu z pliku tekstowego lub wprowadzone bezpośrednio do programu przez dodawanie pozycji. Ilość i rodzaj informacji dotyczących inwentarza są nieograniczone, bowiem strukturę danych określa użytkownik.

Po wprowadzeniu do programu danych o inwentarzu, można wybrać szablon i wydrukować etykiety inwentarzowe. Szablon etykiety definiuje się wybierając jeden z dwóch rozmiarów etykiety, określenie zawartości trzech pól i wybranie drukarki. Program jest przygotowany do wydruku etykiet na drukarkach laserowych (A4) oraz na termotransferowej drukarce etykiet Bixolon SLT-400.

Po oznaczeniu inwentarza etykietami z kodem kreskowym można przystąpić do wykonania spisu z natury za pomocą terminali z programem ICE. W tym celu należy utworzyć w programie nowy arkusz spisowy i dodać do niego inwentarz. Arkusz można pobrać na terminal i wykonać za jego pomocą spis z natury. Arkusz na terminalu, spisany w pełni lub częściowo, wysłany z powrotem na komputer, aktualizuje dane spisowe w arkuszu na komputerze. Wypełnione arkusze można drukować jako dokumenty spisowe: arkusze spisowe i wykazy różnic spisowych.

Korzyści zastosowania ICE:

- bezbłędnie i szybko wykonany spis z natury
- tanie i łatwe w przygotowaniu etykiety inwentarzowe
- skrócenie czasu i zmniejszenie kosztu inwentaryzacji

Sklep internetowy Shoper.pl