Farex

Paczkomaty InPost

Farex Perła Plus (Usługa wdrożeniowa GRATIS)

Farex Perła Plus (Usługa wdrożeniowa GRATIS)
Kod produktu:

4B91-4538F

Producent:
Farex
Ocena:

(Ilość ocen: 1)
Dostępność:
na wyczerpaniu
Wysyłka w:
24 godziny
Cena: 999,00 zł
Cena netto: 812,20 zł

Charakterystyka ogólna:

Perła Plus to nowa, udoskonalona generacja docenionej przez klientów linii kasy Perła. Model ten cieszy się coraz większym zainteresowaniem przedsiębiorców, którzy doceniają udane połączenie małej wagi i rozmiarów, wyjątkowej wydolności i wytrzymałości, niewygórowanej ceny oraz praktycznych funkcji. Nowe urządzenie oferuje komplet zalet swojej poprzedniczki oraz możliwości i parametry, które zdecydowanie podnoszą jej funkcjonalność. Perła Plus jest idealną propozycją dla wszystkich tych, którzy korzystają z kasy fiskalnej poza punktem handlowym i potrzebują przenośnego, niewielkiego, poręcznego urządzenia, które zarazem zapewni im pełną paletę możliwości i udogodnień.

WSPÓŁPRACA Z TERMINALAMI PŁATNICZYMI PAX

Współpraca kasy fiskalnej Perła Plus z terminalami płatniczymi PAX to najistotniejsza zmiana w nowej wersji modelu. Oba urządzenia komunikują się ze sobą po połączeniu standardowym kablem USB, przesyłając wzajemnie dane dotyczące realizowanej operacji. Kwota należna widoczna na wyświetlaczu kasy fiskalnej, zostaje automatycznie wprowadzona do terminala – nie ma konieczności jej osobnego, manualnego nanoszenia na drugim urządzeniu. Rozwiązanie to gwarantuje bezbłędną i błyskawiczną realizację transakcji bezgotówkowych, a zarazem definitywnie likwiduje wszelkie problemy wynikające z pobrania od klienta niewłaściwej kwoty, pozwalając zapomnieć o skomplikowanych formalnościach i procedurach bankowych, których w takiej sytuacji należałoby dopełnić.

KLAWIATURA

Mając świadomość, iż kasa Perła Plus będzie używana w różnych, często niesprzyjających warunkach, czuliśmy się zobowiązani zapewnić jej ponadprzeciętną trwałość i wydajność. Hermetyczna, membranowa klawiatura oferuje wyjątkową odporność na zabrudzenia (kurz, tłuszcz, opiłki, włosy, itp.) gwarantując operatorowi niezmienny, wysoki komfort użytkowania przez cały okres pracy kasy. Klawiatura zapewnia wyjątkową ergonomię dzięki optymalnemu wyskalowaniu i rozmieszczeniu przycisków. Praca na kasie Perła Plus jest wygodna i przyjemna - precyzja i starannie dobrana czułość klawiatury pozwala na szybkie i intuicyjne wprowadzanie danych i wartości, co przekłada się bezpośrednio na sprawną oraz profesjonalną obsługę klienta. Klawisze raportu dobowego i miesięcznego pozwalają szybko, bez korzystania z menu kasy, dokonać niezbędnych formalności, nie absorbując czasu i uwagi użytkownika.

DWULINIOWY WYŚWIETLACZ oraz PROSTE MENU

Kasa Perła Plus została wyposażona w 2 liniowy wyświetlacz operatora o dużo większej rozdzielczości, z możliwością regulacji kontrastu i intensywności podświetlenia. Codzienna obsługa czy programowanie paramentów pracy urządzenia są przyjemne i komfortowe, nawet w bardzo nasłonecznionym pomieszczeniu czy na otwartej przestrzeni. Prosty system menu oraz klarowne, jednoznaczne komunikaty sprawiają, że obsługa kasy jest intuicyjna już od pierwszej chwili, a proces zapoznawania się Przedsiębiorcy lub pracownika z urządzeniem przebiega błyskawicznie i bezstresowo.

USŁUGI CZASOWE

Niesztampowe pomysły na biznes wymagają niestandardowych rozwiązań. Dzięki wprowadzeniu funkcji rejestracji usług czasowych, kasą Perła Plus mogą cieszyć się również klienci z branż, w których sprzedaje się nie tylko towar czy usługę, ale również czas. Urządzenie oferuje wydrukowanie specjalnego kwitu, na którym zarejestrowany jest czas rozpoczęcia realizacji usługi. Po wprowadzeniu do kasy numeru kwitu, urządzenie automatycznie wyliczy okres między np. przyjściem, a wyjściem klienta. Rozliczenie kupujących z czasu korzystania z np. miejsca parkingowego, placu zabaw czy wynajętej przestrzeni będzie precyzyjne i klarowne, dzięki czemu sprzedawca zyska miano uczciwego i rzetelnego.

Zalety i funkcje:

- Komunikacja z terminalami płatniczymi PAX – gwarancja bezbłędnej i błyskawicznej realizacji transakcji bezgotówkowych;
- 2 liniowy, podświetlany wyświetlacz z regulacją kontrastu - komfort obsługi kasy przy każdych warunkach i oświetleniu;
- Hermetyczna klawiatura z klawiszami raportów – wygoda i szybkość obsługi urządzenia
- Baza towarowa 5000 PLU – gwarancja miejsca w pamięci na wszystkie oferowane produkty;
- Szybki mechanizm drukujący – oszczędność czasu klientów i operatora urządzenia;
- Uniwersalne oraz specjalistyczne funkcje dodatkowe – odpowiedź na potrzeby wszechstronnych przedsiębiorców;
- 5 lat gwarancji na pamięć fiskalną – bezpieczeństwo danych sprzedażowych.

Dla kogo:

- Wybierasz optymalne propozycje, pozbawione naddatków bez zastosowania
- Podchodzisz rozważnie do wydatków i nie lubisz przepłacać
- Cenisz sobie przede wszystkim jakość i niezawodność
- Chcesz mieć płynność w biznesie, więc korzystasz z pewnych i sprawdzonych rozwiązań

PLUS DLA CIEBIE!

Typ Mobilna/Stacjonarna
Baza towarowa (PLU) 5000
Grupy towarowe 8
Kopia Elektroniczna Nie
Stawki podatkowe 9
Kasjerzy 4
Mechanizm drukujący WinsPu (wytrzymałość głowicy: 50 km wydruku)
Szybkość wydruku 13 linii/s (52 mm/s)
Szerokość papieru 2 x 28 mm
Długość rolki 25 mb
Liczba znaków w linii 24 znaki
Rodzaj klawiatury Membranowa
Wyświetlacz operatora 2 liniowy LCD, alfanumeryczny, 18 znaków w wierszu, podświetlany - zielony
Wyświetlacz klienta LCD, pół alfanumeryczny, 14 znaków w wierszu, podświetlany - zielony
Złącze RS232 2
Złącze USB 1
Złącze PS2 Brak
Współpraca z urządzeniami peryferyjnymi PC, Skaner, Waga, Szuflada
Akumlator Li-Ion 7,4V 1,05 Ah
Zewnętrzny zasilacz INPUT: 100V-240V; 50Hz-60Hz; 0,8A. OUTPUT: DC 13,8 V; 2,5 A
Zakres temeperatur pracy od 0°C do +40°C
Przygotowana na EURO Tak
Zasilacz samochodowy Opcja
Pokrowiec Opcja
Komunikacja z PC Tak
Masa 0,7 kg
Wymiary 105 szer. x 90 wys. x 180 dł.
Okres gwarancji 12 miesięcy
Sklep internetowy Shoper.pl