Farex

Paczkomaty InPost

Farex ONline Pro 600 LAN & WiFi (Usługa wdrożeniowa GRATIS)

Farex ONline Pro 600 LAN & WiFi (Usługa wdrożeniowa GRATIS)
  • promocja
Kod produktu:

5D31-66018

Producent:
Farex
Ocena:

(Ilość ocen: 0)
Dostępność:
duża ilość
Wysyłka w:
48 godzin
Cena: 1 499,00 zł 1 659,27 zł
Cena netto: 1 218,70 zł

Charakterystyka ogólna:

Kasa PRO 600 z linii Farex ONline to wydajne, systemowe urządzenie fiskalne o nowoczesnym designie, dedykowane dla średnich punktów handlowych i usługowych. W odróżnieniu od mobilnej kasy PRO 300, PRO 600 jest idealną propozycją do stacjonarnego użytkowania. 


Komunikacja z internetem:


Kasa Farex ONline PRO 600 w wersji LAN zapewnia transfer danych fiskalnych poprzez złącze Ethernet (Internet stacjonarny).

Komunikacja z terminalem płatniczym:

Model PRO 600 ma zaimplementowany uniwersalny protokół komunikacyjny, dzięki czemu może się komunikować z dowolnym, wprowadzonym na polski rynek, terminalem płatniczym. Urządzenia komunikują się ze sobą po połączeniu kablem, przesyłając wzajemnie dane dotyczące realizowanej operacji. Kwota należna widoczna na wyświetlaczu kasy fiskalnej, zostaje automatycznie wprowadzona do terminala – nie ma konieczności jej osobnego, manualnego nanoszenia na drugim urządzeniu. Rozwiązanie to gwarantuje bezbłędną i błyskawiczną realizację transakcji bezgotówkowych, a zarazem definitywnie likwiduje wszelkie problemy wynikające z pobrania od klienta niewłaściwej kwoty, pozwalając zapomnieć o skomplikowanych formalnościach i procedurach bankowych, których w takiej sytuacji należałoby dopełnić.

Komunikacja z urządzeniami peryferyjnymi:

Dzięki aż 6 dostępnym, dodatkowym (tj. innym, niż do komunikacji z Internetem) portom komunikacyjnym, PRO 600 może stać się w pełni wydajnym centrum obsługi multifunkcyjnego stanowiska sprzedażowego. Do urządzenia można równocześnie podłączyć np. terminal płatniczy, skaner kodów kreskowych, szufladę kasową i komputer, zapewniając błyskawiczną rejestrację sprzedaży przy jednoczesnym pełnym komforcie pracy kasjera.

Paleta pozostałych atutów:

Kasa Farex ONline PRO 600 została zaprojektowana z myślą o użytkowniku. Priorytetem było zapewnienie maksymalnego komfortu obsługi. Kasa fiskalna PRO 600 to harmonijne połączenie nowoczesnego designu, ergonomii użytkowania i optymalizacji funkcjonalności, które – z całą pewnością – już wkrótce zostaną docenione przez szerokie grono odbiorców.


Najważniejsze zalety:

- kasa fiskalna ONline – urządzenie spełniające wszelkie wymogi nowych regulacji prawnych;
- transfer danych przez sieć LAN (Internet stacjonarny) – wypełnianie obowiązków wobec US 
- komunikacja z każdym terminalem płatniczym - gwarancja bezbłędnej i błyskawicznej realizacji transakcji bezgotówkowych przy użyciu dowolnego terminala płatniczego
- duża ilość portów komunikacyjnych – możliwość stworzenia w pełni wydajnego stanowiska sprzedażowego (jednoczesne połączenie kasy aż z pięcioma urządzeniami peryferyjnymi)
- 4 liniowy, graficzny wyświetlacz LCD o wysokiej rozdzielczości - komfort obsługi kasy w każdych warunkach i oświetleniu; mechaniczna klawiatura z klawiszami raportów – wygoda i szybkość obsługi urządzenia
- mechaniczna klawiatura z klawiszami raportów – wygoda i szybkość obsługi urządzenia
- baza towarowa 100 000 PLU – miejsce w pamięci kasy na wszystkie oferowane produkty
- bardzo szybki mechanizm drukujący – oszczędność czasu klientów i operatora urządzenia
- prosty system ładowania papieru „wrzuć i pracuj” – intuicyjna i bezproblemowa wymiana papieru bez absorbowania uwagi sprzedawcy

Typ Stacjonarna
Internet LAN
Baza towarowa (PLU) 100 000
Stawki podatkowe 7
Mechanizm drukujący wrzuć i pracuj
Szybkość wydruku 75mm/sek
Szerokość papieru 57mm
Rodzaj klawiatury mechaniczna, 35 klawiszy
Wyświetlacz operatora LCD, 4 liniowy, graficzny
Wyświetlacz klienta LCD, 2 liniowy, graficzny
LAN Tak
GPRS Nie
WiFi Nie
Złącze RS232 4
Złącze USB 1
Współpraca z urządzeniami peryferyjnymi PC/Szuflada/Skaner/Terminal
Współpraca z terminalem płatniczym Współpraca z dowolnym modelem
Wymiary 259 x 138 x 84 (dł. x szer. x wys. mm)
Okres gwarancji 12 miesięcy
Sklep internetowy Shoper.pl