Farex

Paczkomaty InPost

Elzab Mera+ TE FV (Usługa wdrożeniowa GRATIS)

Elzab Mera+ TE FV (Usługa wdrożeniowa GRATIS)
Kod produktu:

A4C3-28165

Producent:
Elzab
Ocena:

(Ilość ocen: 0)
Dostępność:
duża ilość
Wysyłka w:
24 godziny
Cena: 3 319,00 zł
Cena netto: 2 698,37 zł

Charakterystyka ogólna:

ELZAB Mera+ to wysokiej klasy drukarka fiskalna umożliwiająca wydruk faktur VAT. Dzięki szybkiemu i wytrzymałemu
mechanizmowi drukującemu znakomicie sprawdza się w punktach handlowych o dużym natężeniu ruchu.
Drukarka wyposażona jest w kolorowy wyświetlacz z możliwością wyświetlania grafik, komunikatów lub aktualnej daty i godziny
oraz imienin.

ELZAB Mera+ dedykowana jest dla klientów, których działalność wymaga urządzeń o pojemnej bazie towarowej, dużej szybkości wydruku paragonów z możliwością wydruku faktur VAT oraz zindywidualizowanych wydruków niefiskalnych. Drukarka ELZAB Mera+ sprawdza się w supermarketach, hipermarketach, składach oraz hurtowniach. Wersja FE przeznaczona jest do pracy w aptekach i placówkach medycznych.

Zastosowane podzespoły i rozwiązania konstrukcyjne umożliwiły stworzenie urządzenia o niewielkich rozmiarach, a jednocześnie
wyjątkowo funkcjonalnego. Wydruk pozycji sprzedaży na paragonie można optymalizować tak, by pozycja sprzedaży drukowała się w jednej linii. Można również drukować pełną informację o towarze - wykorzystać dodatkowe linie do opisu towaru, jeśli pole 42-znakowe jest niewystarczające. Przy współpracy drukarki ELZAB Mera+ z programami realizującymi wydruki w trybie „na bieżąco”, po każdej wydrukowanej pozycji paragonowej na wyświetlaczu pojawia się pełna informacja z nazwą i ceną sprzedanego towaru oraz aktualna suma do zapłaty.

Drukarka ELZAB Mera+ w wersji sklepowej umożliwia wybór protokołu transmisji między komputerem a drukarką spośród protokołów: ELZAB, ELZABSTX i Thermal. Domyślnie port przeznaczony do współpracy z programem sprzedaży posiada ustawiony protokół ELZAB. Drukarka posiada również funkcje przypominające o potrzebie wykonania raportu dobowego oraz miesięcznego.

W dzisiejszych czasach liczy się szybkość

Drukarka ELZAB Mera+ gwarantuje komfort pracy zarówno podczas wydruku paragonów (drukuje z prędkością 168 mm/s) jak i w trakcie wymiany rolki kasowej. Rolka długości 80 m wystarcza na całą zmianę w hipermarkecie o dużym natężeniu ruchu, a jej wymiana ze względu na zastosowany mechanizm drukujący typu easy load jest błyskawiczna.

Kopia elektroniczna:

Drukarka zapisuje kopie paragonu na karcie microSD. W przypadku braku karty microSD w gnieździe możliwe jest prowadzenie sprzedaży wraz z rejestracją danych o paragonach w pamięci podręcznej drukarki. Pamięć ta pozwala przechowywać dane do 2 okresów sprzedaży zakończonych raportem fiskalnym dobowym. Stan pamięci podręcznej sygnalizuje wskaźnik drukarki „Status kopii elektronicznej” znajdujący się na panelu sterowania. Obsługa kopii elektronicznej np. wydruk ostatniego paragonu dostępna jest zarówno z menu lokalnego drukarki jaki z poziomu komputera.

Gotowość na Euro:

Drukarka posiada możliwość wydruku linii z informacjami o przyjętych płatnościach (gotówka w złotych lub w innej walucie, płatności inne niż gotówka), kursie waluty użytej do zapłaty, jak również informacji o walucie, w której zwrócono resztę. Reszta może być zwrócona zarówno w złotych jak i w walucie. Wydrukiem tych informacji steruje program sprzedaży. ELZAB Mera+ przygotowana jest do zmiany waluty ewidencyjnej.

Wyświetlacz:

W drukarkach zastosowano kolorowy wyświetlacz TFT o wielkości 4,3" i regulowanej intensywności podświetlenia. Na wyświetlaczu można umieścić dowolną informację dla klienta w formie wygaszacza. Wygaszacz może prezentować tekst (hasła promocyjne, podziękowania, zaproszenia) grafikę (logo firmy, reklamę) lub zegar, czyli aktualną datę i godzinę. Możliwe jest wyświetlanie (przewijanie) do 8 różnych grafik. Wygaszacz tekstowy wyświetla 2x16 znaków. Do drukarki można podłączyć dodatkowy, wolnostojący wyświetlacz.

Warte podkreślenia:

- kolorowy wyświetlacz TFT 4,3” o regulowanym położeniu, z możliwością wyświetlania do ośmiu grafik, komunikatów lub daty i godziny
- możliwość podłączenia dodatkowego, wolnostojącego wyświetlacza
- wydruk faktur VAT
- grafika w nagłówku, stopce i treści wydruków
- współpraca ze sklepami internetowymi (tryb klient połączenia LAN)
- współpraca z kilkoma stanowiskami sprzedaży równocześnie (system licencji)
- wydruk dodatkowej linii opisu towaru na paragonach i fakturach
- wydruk kodów QR

Typ Stacjonarna
Baza towarowa (PLU) 500.000
Kopia Elektroniczna Tak
Mechanizm drukujący termiczny
Szybkość wydruku 120 mm/s
Szerokość papieru 57mm
Długość rolki 80m
Liczba znaków w linii 42 znaki
Rodzaj klawiatury membranowa do obsługi drukarki
Wyświetlacz klienta Kolorowy TFT 4,3”,z możliwością wyświetlania do ośmiu grafik
Złącze RS232 2 x RJ12 (dodatkowy wyświetlacz, szuflada)
Współpraca z urządzeniami peryferyjnymi PC, Szuflada, Wyświetlacz dodatkowy
Akumlator 12V/ 1,2Ah
Zewnętrzny zasilacz 15V/ 4A
Przygotowana na EURO Tak
Komunikacja z PC LAN, USB, RS232
Masa 2 kg
Wymiary 237 x 129 x 262 mm
Okres gwarancji 12 miesięcy
Sklep internetowy Shoper.pl