Farex

Paczkomaty InPost

Elzab Kolektor CE

Kod produktu:

91B7-310FB

Producent:
Elzab
Ocena:

(Ilość ocen: 0)
Dostępność:
duża ilość
Wysyłka w:
24 godziny
Cena: 216,00 zł
Cena netto: 175,61 zł

Charakterystyka ogólna:

Oprogramowanie dla przenośnych terminali z czytnikami kodów kreskowych z systemami operacyjnymi Windows CE i Windows Mobile w wersjach 5 i 6. Terminal wyposażony w ELZAB Kolektor CE może wymieniać dane z programem magazynowym przez połączenia zdalne (WiFi) i przewodowe. Przesył baz towarowych i dokumentów może odbywać się niezależnie od rodzaju połączenia przez serwer terminali zainstalowany na komputerze z programem magazynowym. Dzięki serwerowi terminali można na terminal pobierać dowolną bazę towarową z listy szablonów i wysyłać z niego dowolny dokument na serwer terminali do dyspozycji programu magazynowego.

Serwer terminali umożliwia użytkownikom programu ELZAB Kolektor CE połączenie terminala z komputerem za pośrednictwem sieci radiowej, połączenia Bluetooth lub portu USB. Użytkownik programu magazynowego może w dowolnej chwili wysyłać dowolną bazę towarową na serwer terminali. Przesłane na serwer bazy towarowe i dokumenty są dostępne do wczytania przez terminale.

Dokumenty utworzone na terminalach można przesyłać na serwer terminali bez konieczności uruchomienia funkcji ich pobierania w programie magazynowym. Program magazynowy może je wczytać wtedy, kiedy ich potrzebuje. Dokument wybiera się z listy przesłanych na serwer dokumentów, których zwartość przed pobraniem można obejrzeć.

Terminal łączy się z komputerem korzystając z komunikacji międzyprocesowej. Aby połączyć terminal z serwerem terminali trzeba jedynie wprowadzić do programu na terminalu atrybuty gniazda serwera: adres sieciowy (IP) i numer portu (identyfikujący proces). Połączenie terminala z komputerem przez Bluetooth lub port USB również wymaga działania protokołu sieciowego dlatego na komputerach odłączonych od sieci należy zainstalować wirtualną kartę sieciową Microsoft Loopback.

Zasięg sieci radiowej zależy od rodzaju ilości i rozlokowania punktów dostępowych (AP). Prawidłowo wykonana sieć radiowa pozwala komunikować się z serwerem na całym obszarze działania terminali.

 


Funkcje programu

 1. Pobieranie bazy towarowej, jej podgląd, wyszukiwanie towarów i drukowanie etykiet na drukarce przenośnej
 2. Tworzenie specyfikacji towarowych (dokumentów) dla programu magazynowego, za pomocą skanowania kodów i podawania ilości towaru
 3. Opcja skanowania i dodawania towarów nieobecnych w pobranej bazie towarowej
 4. Obsługa kodów dodatkowych towarów (wielokody)
 5. Możliwości ustawień własnych użytkownika (np. szybkie skanowanie, blokada powtórzeń kodu, blokada kodów obcych, etc.)

Obsługiwane programy magazynowe:

 • WF-Mag Win WAPRO
 • Subiekt GT Sfera InsERT
 • Subiekt5 InsERT
 • Small Business Symplex
 • R2fakturyPRO RESET2
 • Raks SQL RAKS
 • Quattro Syriusz
 • PC-Market Win Insoft
 • KC-Firma Kucharscy
 • KS-Apteka Windows
 • HermesNG Syriusz
 • Hermes SQL Win Humansoft
 • miniMAG Elzab Soft
 • Comarch ERP Optima Comarch CDN

Licencja:

Program ELZAB Kolektor CE jest licencjonowany na pojedynczy terminal. Na podstawie numeru seryjnego terminala generowany jest unikalny numer aktywacyjny, który po wprowadzeniu w oknie Opcje→Aktywacja udostępnia pełną funkcjonalność programu. Do momentu wprowadzenia numeru aktywacyjnego, zainstalowany program ma funkcjonalność wersji demo, ograniczoną do 15 produktów i dwóch dokumentów.

Sklep internetowy Shoper.pl