Farex

Paczkomaty InPost

Terminal Płatniczy

12 miesięcy BEZ OPŁAT dla nowych akceptantów

+ nawet 10 miesięcy za 1 zł

- 0 zł za wynajem
- brak opłat za prowizje od transakcjiOferta:

Oferujemy terminale płatnicze renomowanej firmy Ingenico oraz Verifone. W sprzedaży posiadamy terminale stacjonarne działające za pomocą łącza internetowego i GPRS (karta SIM) oraz mobilne terminale bezprzewodowe działające na łączu GPRS.

Charakterystyka terminali:


Ingenico ICT220

Terminal stacjonarny Ingenico ICT220 należy do najnowszej generacji terminali. Posiada kompaktową i ergonomiczną budowę, jest bardzo lekki oraz wydajny.

Wyposażony jest w czarno-biały wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości oraz zintegrowany czytnik zbliżeniowy. Dzięki temu umożliwia łatwe, szybkie i bezpieczne dokonywanie płatności zbliżeniowych kartami MasterCard PayPass i Visa payWave. Ingenico ICT220 dzieki zainstalowanej aplikacji eVoucher może również obsługiwać doładowania telefoniczne.


Ingenico IWL 250

Terminal bezprzewodowy Ingenico IWL 250 należy do najnowszej generacji terminali. Posiada kompaktową i ergonomiczną budowę, jest bardzo lekki oraz wydajny.

Wyposażony jest w kolorowy wyświetlacz TFT o wysokiej rozdzielczości oraz zintegrowany czytnik zbliżeniowy. Dzięki temu umożliwia łatwe, szybkie i bezpieczne dokonywanie płatności zbliżeniowych kartami MasterCard PayPass i Visa payWave.

Verifone Vx675

Zaawansowana technologia, elegancki design i niezwykle wytrzymała konstrukcja sprawiają, że VX 675 jest idealnym rozwiązaniem dla takich branż, jak restauracje, hotelarstwo, usługi kurierskie, transport oraz każda działalność wymagająca bezpiecznego akceptowania płatności w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. VX 675 jest najmniejszym, w pełni funkcjonalnym rozwiązaniem płatniczym na świecie. Dzięki wbudowanemu modułowi NFC obsługuje także płatności zbliżeniowe i mobilne. VX 675 spełnia także wszystkie standardy i wymogi bezpieczeństwa dla transakcji elektronicznych.

Pin Pad Ingenico LANE 3000

- Integracja z kasami Online firmy Elzab
- Certyfikacja PCI-PTS 5 gwarantuje maksymalny poziom bezpieczeństwa podczas każdej płatności,
- Oszczędność miejsca na ladzie,
- Zachwycający design,
- Kolorowy wyświetlacz LCD oraz ergonomiczną klawiaturę numeryczną,
- Obsługa płatności zbliżeniowych i mobilnych.
Szczegóły oferty:

1. Koszt wynajmu/dzierżawy - od 21 zł netto miesięcznie
2. Prowizja od transakcji - od 0,52%
3. Długość trwania umowy - określony lub nieokreślony
4. Doładowania telefoniczne: prowizja do 10%

Aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące dzierżawy terminali płatniczych prosimy o kontakt z handlowcem pod numerami telefonu:

- Daniel Wieczorek: 502 308 655
- Przemysław Wieczorek: 697 602 077

Sklep internetowy Shoper.pl